Inge Schiöler, Strandremsor

Inge Schiöler, Strandremsor
Inge Schiöler, Strandremsor
Inge Schiöler, Strandremsor
Inge Schiöler, Strandremsor
Inge Schiöler, Strandremsor
Inge Schiöler, Strandremsor
Inge Schiöler, Strandremsor
Inge Schiöler, Strandremsor

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Strandremsor
Signerad och daterad Inge Schiöler 1967. Olja på duk, 55 x 61 cm.
Gunnar Hjorthén nr 471
.
PROVENIENS
Galerie God Konst, Göteborg (inköpt 1976)

509

2017-05-11