Henri Michaux, Komposition

Henri Michaux, Komposition
Henri Michaux, Komposition
Henri Michaux, Komposition
Henri Michaux, Komposition
Henri Michaux, Komposition
Henri Michaux, Komposition

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

45 000-50 000 SEK

HENRI MICHAUX
Belgien 1899-1984
Komposition
Signerad HM. Tusch och akvarell på papper, 56 x 76 cm.

698

2017-05-11