Gösta Adrian-Nilsson, Geometrisk komposition

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Geometrisk komposition
Signerad och daterad GAN 54. Gouache och krita på papper, 32 x 47 cm.

541

2017-05-11