Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Geometrisk komposition
Signerad och daterad GAN 54. Gouache och krita på papper, 32 x 47 cm.
541
2017-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här