Fernandez Arman, Utan titel

Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel
Fernandez Arman, Utan titel

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Utan titel
Signerad Arman. Ackumulation med färgtuber, 150 x 100 cm.

PROVENIENS
Galleri Fabian Carlsson, Göteborg

740

2017-05-11