Einar Jolin, Stockholmsvy

Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy
Einar Jolin, Stockholmsvy

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

EINAR JOLIN
1890-1976
Stockholmsvy
Signerad och daterad Jolin 1966. Olja på duk, 60 x 92 cm.

684

2017-05-11