Daum, "Paysage de verre", bordslampa, Frankrike

Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,
Daum,

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

DAUM, "Paysage de verre ", bordslampa, Frankrike 1900-talets början, överfång, målad dekor av träd i vinterlandskap, foten signerad Daum Nancy samt lothringenkorset, metallmontering, höjd 41 cm

409

2017-05-10