Carl Axel Acking, taklampor, 1 par, Malmö 1940-tal

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

CARL AXEL ACKING, taklampor 1 par, Bröderna Malmströms Metallvarufabrik, Malmö 1940-tal, perforerade skärmar i mässing med tandade avslut, höjd 99 cm, smärre slitage

115

2017-05-10