Birgit Broms, Skridskoåkare

Birgit Broms, Skridskoåkare
Birgit Broms, Skridskoåkare
Birgit Broms, Skridskoåkare
Birgit Broms, Skridskoåkare
Birgit Broms, Skridskoåkare
Birgit Broms, Skridskoåkare
Birgit Broms, Skridskoåkare
Birgit Broms, Skridskoåkare

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

BIRGIT BROMS
1924-2008
Skridskoåkare
Signerad B Broms. Olja på duk, 79 x 73 cm.
.
PROVENIENS
Privat svensk samling
.
UTSTÄLLD
Birgit Broms, Göteborgs Konstmuseum, 31 mars-13 maj 1990

562

2017-05-11