Anna-Greta Sjöqvist, matta, rölakan

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, signerad AGS, 405 x 282 cm, fransar saknas, mindre lagningar och mindre fläck, nyligen lagad och tvättad

286

2017-05-10