Albin Amelin, Blomsterstilleben

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ALBIN AMELIN
1902-1975
Blomsterstilleben
Signerad Amelin. Olja på duk, 92 x 73 cm.

514

2017-05-11