Zbigniew Makowski , Kompositioner, 2 st

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ZBIGNIEW MAKOWSKI
Polen, född 1930
Senda / A twillight just on the edge of... , 2 st
Signerade och daterade Zbigniew Makowski, 1963 samt 1968-69. Akvarell och tusch, 36 x 47,5 cm resp. 38 x 48 cm. (2)

761

2016-11-17