Sergio Camargo, Relief No. 150

Klubbat för:

1100000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

SERGIO CAMARGO
Brasilien 1930-1990
Relief No. 150
Signerad och daterad Camargo Paris 1967. Relief i bemålat trä, 27 x 19 cm.
UTSTÄLLD
G. and H., Zurich, 1968
Gimpel Fils Gallery, London, 1968, katalognr 12

787

2016-11-17