Ragnar Sandberg, Slussen

Ragnar Sandberg, Slussen
Ragnar Sandberg, Slussen
Ragnar Sandberg, Slussen
Ragnar Sandberg, Slussen
Ragnar Sandberg, Slussen
Ragnar Sandberg, Slussen
Ragnar Sandberg, Slussen
Ragnar Sandberg, Slussen

Klubbat för:

290000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Slussen
Signerad RS. Olja på duk, 62 x 74 cm.
.
PROVENIENS
Bukowskis Moderna, Svensk-Franska Konstauktioner, Höstauktionen 1986, auktion Nr 447, katalognr 336
.
UTSTÄLLD
Ragnar Sandberg, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 2003

603

2016-11-17