Ragnar Sandberg, Badande

Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande
Ragnar Sandberg, Badande

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Badande
Signerad R S. Olja på pannå, 23,5 x 32,5 cm.
.
PROVENIENS
Beijers Auktioner, Moderna, höstauktion 1986, katalog nr 15, katalognr 273

673

2016-11-17