Ivan Ivarson, Landskap i Bohuslän

Klubbat för:

310000 SEK

Utropspris

175 000-200 000 SEK

IVAN IVARSON
1900-1939
Landskap i Bohuslän
Signerad och daterad Ivan Ivarson 1931. Olja på duk, 82,5 x 93 cm.
.
UTSTÄLLD
173 Humblas samling, Riksförbundet för bildande konst

705

2016-11-17