Holm Sørensen & Co. golvarmaturer, 1 par

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HOLM SØRENSEN & CO, golvarmaturer, 1 par, Danmark, 1950-tal, stomme i mässing, handtag i flätad rotting, skärmar, höjd med skärmar 180 cm, smärre slitage

155

2016-11-16