Sven Erixson, Vårvinter

Sven Erixson, Vårvinter
Sven Erixson, Vårvinter
Sven Erixson, Vårvinter
Sven Erixson, Vårvinter
Sven Erixson, Vårvinter
Sven Erixson, Vårvinter
Sven Erixson, Vårvinter
Sven Erixson, Vårvinter

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN ERIXSON
1899-1970
Vårvinter
Signerad och daterad Sven Erixson -40. Olja på pannå, 35 x 55 cm.

568

2016-04-20