Roberto Matta, Demeure d´interrogation

Klubbat för:

270000 SEK

Utropspris

250 000-300 000 SEK

ROBERTO MATTA
Chile 1911-2002
Demeure d´interrogation
Signerad Matta. Olja på duk, 100 x 97 cm.
Certifikat av Roberto Matta daterat Paris 4 november 1976 medföljer.

637

2016-04-20