Roberto Matta, Composition

Roberto Matta, Composition
Roberto Matta, Composition
Roberto Matta, Composition
Roberto Matta, Composition
Roberto Matta, Composition
Roberto Matta, Composition
Roberto Matta, Composition
Roberto Matta, Composition

Klubbat för:

220000 SEK

Utropspris

300 000-350 000 SEK

ROBERTO MATTA
Chile 1911-2002
Composition
Signerad och daterad Matta -75. Olja på duk, 121 x 92 cm.
Certifikat från Germana Matta Ferrari daterat 7 mars 2016 medföljer.

610

2016-04-20