Ragnar Sandberg, Matroser

Ragnar Sandberg, Matroser
Ragnar Sandberg, Matroser
Ragnar Sandberg, Matroser
Ragnar Sandberg, Matroser
Ragnar Sandberg, Matroser
Ragnar Sandberg, Matroser
Ragnar Sandberg, Matroser
Ragnar Sandberg, Matroser

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

60 000-70 000 SEK

RAGNAR SANDBERG
1902-1972
Matroser
Signerad R. S. Olja på duk, 30 x 37 cm.

437

2016-04-20