Philip von Schantz, Strandfynd

Klubbat för:

90000 SEK

70 000-80 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Strandfynd
Signerad och daterad PvS -87. Olja på duk, 81 x 100 cm.
PROVENIENS
Beijers Auktioner, Stockholm hösten 1989, auktion 38, katalognr 490

454

2016-04-20