Klubbat för:
90000 SEK
70 000-80 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Strandfynd
Signerad och daterad PvS -87. Olja på duk, 81 x 100 cm.
PROVENIENS
Beijers Auktioner, Stockholm hösten 1989, auktion 38, katalognr 490
454
2016-04-20