Klubbat för:
65000 SEK
30 000-40 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Meloner
Signerad och daterad PvS 85. Olja på duk, 89 x 116 cm.
PROVENIENS
Inköpt på SAGA Scandinavian Art i London 1985
510
2016-04-20