Philip von Schantz, Meloner

Philip von Schantz, Meloner
Philip von Schantz, Meloner
Philip von Schantz, Meloner
Philip von Schantz, Meloner
Philip von Schantz, Meloner
Philip von Schantz, Meloner
Philip von Schantz, Meloner
Philip von Schantz, Meloner

Klubbat för:

65000 SEK

30 000-40 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ
1928-1998
Meloner
Signerad och daterad PvS 85. Olja på duk, 89 x 116 cm.
PROVENIENS
Inköpt på SAGA Scandinavian Art i London 1985

510

2016-04-20