Peter Dahl, Komposition med figurer

Klubbat för:

200000 SEK

Schätzwert

200 000-250 000 SEK

Beschreibung

PETER DAHL
född 1934
Komposition med figurer
Signerad och daterad Peter Dahl 2013. Olja på duk, 100 x 81 cm.

515

2016-04-20