Pelle Åberg, Nyårsfirande

Pelle Åberg, Nyårsfirande
Pelle Åberg, Nyårsfirande
Pelle Åberg, Nyårsfirande
Pelle Åberg, Nyårsfirande
Pelle Åberg, Nyårsfirande
Pelle Åberg, Nyårsfirande
Pelle Åberg, Nyårsfirande
Pelle Åberg, Nyårsfirande

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Nyårsfirande
Signerad Pelle Åberg. Olja på på duk fäst på pannå, 70 x 56 cm.

497

2016-04-20