Otto G. Carlsund, Komposition

Otto G. Carlsund, Komposition
Otto G. Carlsund, Komposition
Otto G. Carlsund, Komposition
Otto G. Carlsund, Komposition
Otto G. Carlsund, Komposition
Otto G. Carlsund, Komposition
Otto G. Carlsund, Komposition
Otto G. Carlsund, Komposition

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

OTTO G. CARLSUND
1897-1948
Komposition
Signerad och daterad o.g.c. 47, påskrift i undre kanten, Kat no. 6. Färgpenna på papper, bildstorlek 21 x 14 cm, bladstorlek 27 x 22 cm.
PROVENIENS
I arv i konstnärens släkt.

408

2016-04-20