Maj Bring, Utsikt mot Glasbruksgatan på Södermalm

Klubbat för:

70000 SEK

25 000-30 000 SEK

MAJ BRING
1880-1971
Utsikt mot Glasbruksgatan på Södermalm och Gamla stan i Stockholm
Signerad Maj Bring. Olja på duk, 69 x 53 cm.

449

2016-04-20