Klubbat för:
70000 SEK
25 000-30 000 SEK
MAJ BRING
1880-1971
Utsikt mot Glasbruksgatan på Södermalm och Gamla stan i Stockholm
Signerad Maj Bring. Olja på duk, 69 x 53 cm.
449
2016-04-20