Madeleine Pyk, Tegel Ängel Moln Hav

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

MADELEINE PYK
född 1934
Tegel Ängel Moln Hav
Signerad och daterad M Pyk sept 2002. Olja på duk, 100 x 150 cm.

531

2016-04-20