Lennart Jirlow, I vinkällaren

Lennart Jirlow, I vinkällaren
Lennart Jirlow, I vinkällaren
Lennart Jirlow, I vinkällaren
Lennart Jirlow, I vinkällaren
Lennart Jirlow, I vinkällaren
Lennart Jirlow, I vinkällaren
Lennart Jirlow, I vinkällaren
Lennart Jirlow, I vinkällaren

Klubbat för:

70000 SEK

60 000-80 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
I vinkällaren
Signerad L. Jirlow. Olja på duk, 38 x 46 cm.

557

2016-04-20