John Selbing, "klot över Kon", skulpturer, 3 st.,

John Selbing,
John Selbing,
John Selbing,
John Selbing,
John Selbing,
John Selbing,
John Selbing,
John Selbing,

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

JOHN SELBING, "Klot över Kon", skulpturer, 3 st., Orrefors 1954, klarglas, signerade Orrefors Expo Su 16-54, höjd 44 - 53,5 cm, en med obetydlig nagg vid fotringen

339

2016-04-19