Klubbat för:
70000 SEK
50 000-60 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Vintersol
Signerad Grünewald. Olja på duk, 50 x 61 cm.
Utförd 1939
.
PROVENIENS
Bukowskis Auktioner, moderna + contemporary & design, våren 2006, katalognr 82
584
2016-04-20