Isaac Grünewald, Sydländskt landskap

Klubbat för:

37000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Sydländskt landskap
Signerad Grünewald. Akvarell på papper, 46 x 61 cm.
Utförd på 1920-talet i Frankrike

403

2016-04-20