Isaac Grünewald, Blomsterstilleben vid fönster

Klubbat för:

125000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Blomsterstilleben vid fönster
Signerad Grünewald. Olja på duk, 92 x 73 cm.

574

2016-04-20