Inge Schiöler, Landskap med hus

Klubbat för:

80000 SEK

50 000-60 000 SEK

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Landskap med hus
Signerad och daterad Inge Schiöler 1959. Olja på duk, 41 x 46 cm.
Gunnar Hjorthén nr 227

552

2016-04-20