Inge Schiöler, Hav och kobbar, Koster

Klubbat för:

55000 SEK

Schätzwert

70 000-80 000 SEK

Beschreibung

INGE SCHIÖLER
1908-1971
Hav och kobbar, Koster
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 20 x 24 cm.

567

2016-04-20