Klubbat för:
55000 SEK
Schätzwert
70 000-80 000 SEK
Beschreibung
INGE SCHIÖLER
1908-1971
Hav och kobbar, Koster
Signerad Inge Schiöler. Olja på duk, 20 x 24 cm.
567
2016-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner