Gösta Adrian-Nilsson, Brödbilen

Klubbat för:

50000 SEK

40 000-50 000 SEK

GÖSTA ADRIAN-NILSSON
1884-1965
Brödbilen
Signerad och daterad GAN 51. Gouache på papper, 21,5 x 31 cm.

545

2016-04-20