Folke Andreasson, Sommarkväll

Folke Andreasson, Sommarkväll
Folke Andreasson, Sommarkväll
Folke Andreasson, Sommarkväll
Folke Andreasson, Sommarkväll
Folke Andreasson, Sommarkväll
Folke Andreasson, Sommarkväll
Folke Andreasson, Sommarkväll
Folke Andreasson, Sommarkväll

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FOLKE ANDREASSON
1902-1948
Sommarkväll
Signerad Folke Andreasson. Olja på pannå, 46 x 38 cm.

553

2016-04-20