Fernandez Arman, In the Heart of Music

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
In the Heart of Music
Signerad och numrerad Arman 1/100. Polerad och mörkpatinerad brons, höjd 37 cm.
Gjutarmärkt Bocquel fd.
Signed and numbered. Foundry marks. Polished and dark patinated bronze.

PROVENIENS
François Calvi, Paris

634

2016-04-20