Fernandez Arman, Fragments de Venus

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Fragments de Venus
Signerad Arman, numrerad 51/100. Polerad brons, sockel i granit medföljer, höjd 39,5 cm.
Utförd 1989.

612

2016-04-20