Fernandez Arman, Chess

Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess
Fernandez Arman, Chess

Klubbat för:

55000 SEK

40 000-50 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN
Frankrike 1928-2005
Chess
Signerad och numrerad Arman 39/70. Patinerad brons, höjd 40 cm.
Gjutarmärkt Bronze Romain & Fils
Signed and numbered. Patinated bronze. Foundry marks.

PROVENIENS
Galleri Backlund, Göteborg

606

2016-04-20