Carl Dangel, matta rölakan

Carl Dangel, matta rölakan
Carl Dangel, matta rölakan
Carl Dangel, matta rölakan
Carl Dangel, matta rölakan

Klubbat för:

30000 SEK

15 000-20 000 SEK

CARL DANGEL, matta, 1950-tal, rölakan, signerad CD, 300 x 198 cm, fläckar, skadade fransar

268

2016-04-19