Bertil Brisborg, lampor, 1 par, NK

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BERTIL BRISBORG, bordslampor, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1960-70-tal, förgylld keramik, löv i mässing, etikettmärkta NK, höjd med skärm 62 cm, senare skärmar

4

2016-04-19