Bengt Lindström, Människoätare

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Människoätare
Signerad Lindström. Olja på duk, 146 x 114 cm.

517

2016-04-20