Barbro Nilsson, "Spättan, röd", matta, MMF

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Spättan, röd", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1943, gobelängteknik, signerad BN AB MMF, 215 x 153 cm, fransarna med smärre slitage, mindre fläckar

261

2016-04-19