Barbro Nilsson, "Salerno, blå", AB MMF

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

120000 SEK

60 000-80 000 SEK

BARBRO NILSSON, " Salerno, blå", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, 275 x 225 cm, fransarna med smärre slitage, mindre fläckar

251

2016-04-19