Barbro Nilsson, " Salerno blå med enkel bård",

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

260000 SEK

Utropspris

250 000-300 000 SEK

BARBRO NILSSON, " Salerno blå med enkel bård ", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, 425 x 298 cm, fransarna med smärre slitage, mindre fläckar

247

2016-04-19