Axel Einar Hjorth, "Caesar", sideboard

Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,
Axel Einar Hjorth,

Klubbat för:

90000 SEK

30 000-40 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, "Caesar", sideboard, Nordiska Kompaniet 1935, fanerat i zebrano, benen med skurna detaljer och avslut med kapitäl, brickmärkt NK R 38737 - C 27410, höjd 70, 135 x 36, mindre fanérskador

82

2016-04-19