Klubbat för:
120000 SEK
40 000-50 000 SEK
ARACELI GILBERT
Ecuador 1913-1993
Construction dans l´espace
Signerad och daterad på baksidan Araceli Paris 1953. Olja på duk, 100 x 73 cm.
643
2016-04-20