Araceli Gilbert, Construction dans l´espace

Klubbat för:

120000 SEK

40 000-50 000 SEK

ARACELI GILBERT
Ecuador 1913-1993
Construction dans l´espace
Signerad och daterad på baksidan Araceli Paris 1953. Olja på duk, 100 x 73 cm.

643

2016-04-20