Klubbat för:
65000 SEK
Schätzwert
25 000-30 000 SEK
Beschreibung
AMÉDÉE JULIEN MARCEL-CLÉMENT
Frankrike 1873-ca 1950
Avant le grain
Signerad Marcel-Clément. Olja på pannå, 81 x 100 cm.
588
2016-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner