Klubbat för:
50000 SEK
50 000-60 000 SEK
ALBIN AMELIN
1902-1975
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Amelin -67. Olja på duk, 92 x 73 cm.
PROVENIENS
Göteborgs Auktionsverk, våren 2012, katalognr 150
527
2016-04-20