Sven Erixson, Timmerflottning

Sven Erixson, Timmerflottning
Sven Erixson, Timmerflottning
Sven Erixson, Timmerflottning
Sven Erixson, Timmerflottning
Sven Erixson, Timmerflottning
Sven Erixson, Timmerflottning

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

SVEN ERIXSON
1899-1970
Timmerflottning
Signerad och daterad Sven Erixson -43. Olja på duk, 54 x 65 cm.

419

2015-10-21